vaša početna stranica
Gradski bazeni Cakovec
AFORIZMI
"Puno je bolje znati ponešto o svemu nego znati sve o jednoj stvari."
- Blaise Pascal
interaktivna karta grada Čakovca
Foto Dragec
          |    18. siječnja 2022.    
OSVOJENO 80 MEDALJA NA REGIONALNOM PRVENSTVU HRVATSKE OSVOJENO 80 MEDALJA NA REGIONALNOM PRVENSTVU HRVATSKE

02. prosinca 2021. – U subotu i nedjelju, 27. i 28.11.2021., u Sisku, u organizaciji plivačkog kluba Sisak „Janaf“, u 25 metarskom bazenu održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske Regije IV. Čakovečki plivački klub predstavljalo je 11 natjecatelja, 7 plivačica(Ema Medved, Marta Horvat, Vida Kolarić, Anja Tušek i Sara Puklavec, Dora Horvat  i Lucija Trupković) i 4 plivača(Adam Šinjori, Sven Furdi, Fran Kovačec i Roko Radek). Na rasporedu je bilo ukupno 16 pojedinačnih disciplina u kategorijama mlađih juniora, juniora, mlađih seniora i seniora.

Rezultati:

Ema Medved:  1. mjesto 50m leđno opća, juniori,

  1. mjesto 100m mješovito opća, juniori
  2. mjesto 50m prsno seniori- juniori
  3. mjesto 100m leđno seniori-juniori
  4. mjesto 200m leđno seniori-juniori

 

Sara Puklavec: 1. mjesto 50m leđno mlađi juniori

  1. mjesto 100m leđno seniori-juniori, 1. mjesto mlađi juniori

 

Marta Horvat:  2. mjesto 100m mješovito opća, juniori i 1. mjesto mlađi juniori

  1. mjesto 50m slobodno mlađi juniori
  2. mjesto 400m mješovito seniori-mlađi juniori
  3. mjesto 200m slobodno seniori-mlađi juniori
  4. mjesto 200m mješovito1. mjesto seniori-mlađi juniori

 

Vida Kolarić:   1. mjesto 200m leptir opća, juniori i mlađi juniori

                         1.mjesto 800m slobodno seniori,ml. seniori, juniri,mlađi juniori

  1. mjesto 200m mješovito mlađi juniori

 

Adam Šinjori: 2. mjesto 200m leptir opća i juniori

  1. mjesto 100m leptir seniori-juniori
  2. mjesto 100m leđno seniori-juniori
  3. mjesto 200m leđno seniori-juniori
  4. mjesto 50m leptir seniori i 2. mjesto ml.seniori-juniori

 

 

 

 

Sven Furdi:  3. mjesto 50m slobodno mlađi juniori

  1. mjesto 200m slobodno seniori-mlađi juniori
  2. mjesto 100m leđno mlađi juniori
  3. mjesto 100m slobodno mlađi juniori

 

Dora Horvat 3. mjesto 50m prsno mlađi juniori

 

Fran Kovačec 3. mjesto 50m prsno juniori

 

 

Štafeta 4x50m mješovito u sastavu Puklavec, Medved, Kolarić i Horvat osvojeno2. mjesto u općoj i juniorima

 

 

Štafeta 4x100m slobodno Kolarić, Trupković Horvat Dora i Horvat Marta 2. mjesto mlađi juniori

 

Štafeta 4x100m mješovito Puklavec,Medved, Kolarić i Horvat Marta 1. mjesto seniori-juniori

 

 

Štafeta 4x50m slobodno u sastavu Kolarić, Trupković, Tušek i Horvat osvojeno 3. mjesto u općoj i juniorima, te 1. mjesto u mlađim juniorima

 

OSTALE VIJESTI
ZADNJE DODANE VIJESTI
REKLAME
PRETRAŽIVAČ
vaši komentari
BECIKLIN
Zadol Grupa d.o.o.
Bukal Elektronika